Para szuka dla siebie odpowiedniej nieruchomości
Dom

4 proste wskazówki, jak znaleźć niesamowite oferty nieruchomości

Artykuł partnera.

Ponieważ nie mieliśmy dużo pieniędzy, kupowaliśmy prawie wszystkie nasze ubrania, meble, zabawki i prawie wszystko inne od kogoś, kto już nie chciał tych rzeczy. I powiem wam, że moja mama była mistrzynią w takich wyprzedażach. Wiedziała jak znaleźć najfajniejsze gadżety, zabawki, gry i urządzenia za grosze. Potrafiła wynegocjować obniżenie ceny 50-centowego t-shirtu do 10 centów i regularnie to robiła. Nawet kupiłaby dużo więcej niż potrzebowaliśmy, tylko po to, żeby mogła odsprzedać te rzeczy na własnych wyprzedażach garażowych i zrobić zysk, żeby sfinansować nasze rodzinne wakacje.

Dziś robię znacznie mniej zakupów w garażu niż moja mama, ale lekcje, których się od niej nauczyłam, nie zmieniły się. Nadal chcę znaleźć świetną ofertę. Dziś jednak, zamiast 50-centowych koszulek, spędzam większość mojego czasu polowania w dół wielkich ofert nieruchomości, bo jestem inwestorem nieruchomości.

Czy planuję przerzucić ten dom, trzymać nieruchomość jako wynajem lub iść na coś zupełnie innego: Wszystko zaczyna się od świetnej oferty. Oto cztery proste wskazówki, które ty też możesz wykorzystać, aby znaleźć lepsze oferty na własnej nieruchomości, czy szukasz inwestycji, nieruchomości dla swojej firmy lub po prostu domu dla swojej rodziny.

Sprawdź stronę : wohnung zimmer moorrege

Rozważ kupno nieruchomości zamkniętej przez bank

Kiedy ktoś nie płaci za płatności hipoteczne przez dłuższy okres czasu, pożyczkodawca ostatecznie przejmuje dom i usuwa mieszkańców. Gdy dom jest pusty, pożyczkodawca zazwyczaj wymienia dom na sprzedaż na rynku, używając lokalnej nieruchomości do listy.

Chociaż wykluczenie, sama w sobie, jest oczywiście smutne (nikt nie cieszy się, gdy ktoś traci dom), gdy czyn został zrobiony, właściwości te mogą być jednymi z najlepszych ofert znajdziesz w nieruchomości. Banki chcą być w biznesie pożyczania pieniędzy, a nie zarządzanie nieruchomościami, więc często są szybkie do zaoferowania duże rabaty tylko po to, aby uzyskać umowę z ich książek. Tłumaczenie: Możesz uzyskać świetną ofertę na wykluczonych nieruchomościach, jeśli wiesz, jak kupić „Foreclosures’ prawo.

Ponieważ proces wykluczenia może trwać kilka lat, te właściwości są często w potrzebie niektórych poważnych napraw lub aktualizacji. Tak więc, dalsze rabaty mogą być podane do wyrównania – dla kupujących chętnych do odważnych „rehab”.

Porozmawiaj z lokalnym agentem nieruchomości o wykluczeniach w Twojej okolicy, i zacznij sprawdzać niektóre z nich. Możesz być zaskoczony ofertami, które można uzyskać.

Sprawdź stronę : for rent reference notes

 

Bądź pierwszy … lub ostatni.

W nieruchomości, często stare przysłowie trzyma się prawdy: Wczesny ptak dostaje robaka.

Często nie jest to najwyższa oferta dla nieruchomości, która zostanie przyjęta, to po prostu pierwszy. Dlatego, jeśli szukasz wielkiej oferty, być szybkie o to! Pobierz pre-approval z banku, dzięki czemu można skakać na każdej nieruchomości od razu, i mają agenta nieruchomości ustawić się z automatycznych alertów e-mail powiadamiających o każdej nowej nieruchomości, która trafia na rynek.

Następnie, nie opóźniaj — sprawdź to szybko, i zrobić ofertę tego samego dnia, jeśli to możliwe.

Odwrotnie, innym sposobem na znalezienie wielkich ofert jest szukać właściwości, które zostały na rynku przez długi czas. Ci właściciele są często o wiele bardziej skłonni sprzedać za zniżkę, ponieważ są zmęczeni trzymaniem się tej nieruchomości. Wiele razy, będą one zostały dokonywania dwóch płatności hipotecznych dla miesięcy (lub lat) i będzie bawić się prawie każdą ofertę.

Sprawdź stronę :  houses attached garages lenox

Podejdź do nieobecnych właścicieli prywatnie.

W gorącym rynku nieruchomości, jak ten, który większość Stanów Zjednoczonych doświadcza dzisiaj, wielkie oferty mogą być trudne do znalezienia z powodu dużej liczby osób szukających domu. W niektórych obszarach, jeden dom na sprzedaż może dostać kilkanaście lub więcej ofert w ciągu pierwszych kilku dni.

Dlatego jedną z najlepszych taktyk inwestorzy nieruchomości używać dzisiaj jest spojrzeć poza swoją wielokrotną usługę aukcji i zamiast skontaktować się z właścicielami bezpośrednio, prosząc ich do rozważenia sprzedaży. W danym czasie, dobry procent populacji będzie rozrywka, że opcja, więc dlaczego nie dotrzeć, zanim lista domu z agentem nieruchomości?

Jednym z najlepszych rodzajów ludzi do kierowania jest absentee właścicieli, co oznacza po prostu kogoś, kto jest właścicielem nieruchomości, ale nie mieszka tam. Mogą to być właściciele (którzy nienawidzą swoich lokatorów) lub właściciele, którzy odziedziczyli swoje domy i są po prostu niepewni, co z nimi zrobić. Możesz znaleźć te oferty na wiele sposobów, takich jak:

jeżdżąc po okolicy, szukając domów, które wyglądają na puste, i używając rejestrów publicznych online, aby wyśledzić właściciela

Zakup listy rekordów publicznych przy użyciu agregatu-lista witryny jak Next-Immo

Dzwoniąc do mamuśki i właściciela, którzy wymieniają właściwości „do wynajęcia” na Craigslist. Niech wiedzą, że nie jesteś zainteresowany wynajmem, ale chciałbyś porozmawiać z nimi o zakupie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.