Para decyduje się na sprzedaż swojego domu
Dom

5 porad dotyczących sprzedaży mieszkania

Wyprowadzka z mieszkania może być długim, stresującym procesem. Trudno jest znaleźć czas na spakowanie wszystkich swoich rzeczy i zabranie ich ze sobą, kiedy próbujesz również pracować nad przygotowaniem się do zakupi i przeprowadzki do  nowego domu. Pozostanie w swoim mieszkaniu podczas przygotowań do przeprowadzki może być wyzwaniem. Jeśli brzmi to jak coś, co nie dawało Ci spać w nocy, to nie martw się! Mamy pięć wskazówek, jak szybko i bez kłopotów sprzedać swoje mieszkanie, aby nie stało się jeszcze większym obciążeniem na szczycie wszystkiego innego.

 Zdobądź odpowiedniego agenta nieruchomości i pokaż miejsce swoim znajomym:

Pierwszym krokiem jest znalezienie agenta nieruchomości, któremu ufasz. To może być ktoś z polecenia, lub agent, który specjalizuje się w sprzedaży mieszkań jak ty. Najlepsi agenci to współczujący i doświadczeni profesjonaliści, którzy zrobią wszystko, aby uzyskać najwyższą możliwą cenę za twoją  własność! Zaproś przyjaciół do mieszkania, Klienci będą bardziej skłonni do zakupu, jeśli wiedzą miła rodziną atmosferę

Sprzedajesz  Dom ? sprawdź ile kosztują domy w dużych miastach europy  jak Essen , Nancy czy Leicester.

Dobór ceny sprzedaży:

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na szybką sprzedaż domu jest konkurencyjna cena. Istotne jest, aby użyć uczciwej ceny, aby przyciągnąć kupujących, a nie sprawdzić że cena wyda się „podejrzanie niska”.  Staraj się nie być zbyt emocjonalnie przywiązany do mieszkania, ponieważ doprowadzi to tylko do rozczarowania, gdy kupujący nie może złożyć odpowiednie oferty ze względu na jego ograniczenia budżetowe. Nie szkodzi też, jeśli dostaniesz wysokie oferty tak szybko, jak to możliwe, dając niektórym szczęśliwym sprzedawcom więcej bodźców niż tylko „załatwienie tego z”.

Czyste, szybkie naprawy i zwiększanie atrakcyjności krawężnika:

Czyszczenie jest kluczem do dobrej sprzedaży ! Zachowaj to miejsce czyste, schludne, wolne od zapachów i w dobrym stanie, tak żeby kupujący nie musieli  wykonywać żadnej dodatkowej pracy przed wprowadzeniem się do nowo zakupionego domu.  Co czyni bardziej prawdopodobne, że zechcą go  kupić  w stanie obecnym, bez potrzeby dodatkowych napraw lub remontów.

Kiedy wystawiasz swój dom na rynek sprzedaży, może stać się konieczne, aby niektóre drobne naprawy zostały wykonane przed tym jak zaczną pojawiać się  potencjalni nabywcy. Jeśli masz czas, zrobić kilka szybkich napraw lub zatrudnić kogoś jak wymiana kilku żarówek i dokonanie lekkich napraw z pewność poprawi ogólny wygląd sprzedawanego domu

Ta wskazówka może wydawać się oczywista, ale kiedy kupujący wchodzą, chcą mieć dobre pierwsze wrażenie, więc upewnij się, że masz wszystko czyste, schludne i zorganizowane przed pokazaniem swojego domu. To sprawi, że twój dom bardziej atrakcyjne przez co twój dom wygląda jak to zostało zadbane i zadbane.

Promuj się online:

Upewnij się, że robisz zdjęcia wszystkich różnych przestrzeni, w tym szaf, łazienek, sypialni, salonu i jadalni przed wyprowadzką, aby kupujący mogli uzyskać jasny obraz tego, co każda przestrzeń ma do zaoferowania podczas przeglądania Twojej promocji online za pośrednictwem stron internetowych. W ten sposób potencjalni nabywcy nie mają żadnych niespodzianek podczas wizyty w Twoim domu!

 • Zrób zdjęcia pod każdym możliwym kątem
 • Pokaż miejsca publiczne i okolicę
 • Przygotuj wycieczkę wideo
 • Pokaż podłogi i wszelkie inne materiały użyte w domu
 • Uchwyć obrazy widoków z okien, balkonów i patio
 • Użyj wycieczki, aby pokazać swój dom i podkreślić udogodnienia
 • Jeśli masz zwierzaka lub dziecko, bądź jasny w swoim opisie, jeśli są jakieś alergie, aby potencjalni nabywcy wiedzieli z wyprzedzeniem.
 • Włącz ujęcia wszystkich sypialni, w tym szafy i łazienki. Najlepiej zamieścić ujęcie z Tobą w ubraniu, aby pokazać skalę pomieszczenia.
 • Dołącz zdjęcia swojego domu z meblami, aby ułatwić kupującym wizualizację siebie mieszkających tam.

Najlepszym sposobem na sprzedaż domu jest uczynienie go tak atrakcyjnym, jak to tylko możliwe.

„Sweeten the Deal”:

Aby uczynić ofertę bardziej atrakcyjną jest zaoferować coś do słodzenia puli. Najlepszym sposobem, aby osłodzić pulę jest oferując coś, co potencjalni nabywcy szukają. Na przykład:

 • Zaoferuj dostarczenie bezkluczowego systemu wejścia
 • Zapewnij oczyszczacz powietrza
 • Pomoc w znalezieniu i ustawieniu mediów/usług w nowym domu
 • Zapewnij ubezpieczenie domu, aby pokryć nowy dom przez co najmniej jeden rok

Pamiętaj, aby zachować ostre oko na ceny! Na tym rynku, kupujący są nie tylko wybredni na temat tego, czego chcą, ale także gdzie są gotowi pójść za te chęci, więc jeśli wycenisz się zbyt wysoko lub poniżej innych, to nie ma powodu, dla którego ludzie mieliby zapukać do Twoich drzwi. Ponadto, pamiętaj, aby trzymać się z dala od czynienia w transakcjach gotówkowych, ponieważ mogą one prowadzić do niektórych mniej niż legalne transakcje, takie jak oszustwa, które mogą skutkować w postępowaniu karnym! I wreszcie, nigdy nie pozwól nikomu naciskać na podejmowanie szybkich decyzji, ponieważ podczas gdy szybka sprzedaż może brzmieć jak atrakcyjny pomysł, zwłaszcza gdy próbuje sprzedać szybko, oznacza to również, że możesz skończyć sprzedając w niższej cenie i za mniej niż to, co twój dom jest wart.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.