rodziny z samochodami w parku
Technologia

Atrakcyjne oferty finansowania zakupu samochodu dla osób prywatnych i firm

„Być albo nie być”, „kredyt albo leasing” – dwa pytania, które często dręczą współczesnego człowieka. Jeśli chodzi o pierwsze, to odpowiedź jest jasna – być! Druga zagwozdka wymaga już nieco dłuższej analizy.

Kiedy kredyt? Kiedy leasing? A może najem długoterminowy?

Jeżeli jesteśmy osobą prywatną, naszym wyborem będzie kredyt, natomiast jeśli prowadzimy firmę to najkorzystniejszą opcją zapewne okaże się leasing, jednakże równie atrakcyjnie mogą prezentować się rozwiązania kredytowe skierowane do przedsiębiorców lub propozycje najmu długoterminowego. Jak to zazwyczaj bywa, nie ma uniwersalnej recepty – najlepiej rozeznać się w dostępnych formach współfinansowania zakupu pojazdu, a następnie podjąć decyzję w oparciu o indywidualne kryteria.

Gdzie szukać korzystnej oferty?

Gdzie natomiast szukać korzystnych ofert? Jeśli mamy upatrzoną konkretna markę, to możemy zacząć od sprawdzenia rozwiązań proponowanych przez autoryzowanych dealerów. Z dużą dozą prawdopodobieństwa może okazać się, że w ogólnym rozrachunku wybierzemy właśnie ich opcję. Czemu? Autoryzowani dealerzy dzięki dogłębnej analizie rynku mają znakomite rozeznanie z zakresu konsumenckich potrzeb.

Finansowanie zakupu auta od autoryzowanego dealera

Przykładem podmiotu, który oferuje bardzo atrakcyjne finansowanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych jest Dacia Finansowanie – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie. W aktualnej ofercie rumuński producent proponuje swym klientom:

  • kredyt na samochody nowe lub używane (osoby prywatne),
  • kredyt na auta z pierwszej ręki lub rynku wtórnego (przedsiębiorcy),
  • leasing dla firm,
  • najem długoterminowy skierowany do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Główne zalety oferty Dacia Finansowanie

Zalety powyższych rozwiązań od Dacii? Proste formuły uzyskania wsparcia gotówkowego, minimalne formalności oraz duża elastyczność w ustalaniu warunków umowy. Jeśli interesujesz się modelami rumuńskiej marki, koniecznie poznaj ofertę finansowania od RCI i Dacii. Prawdopodobnie będzie to najlepszy wybór na polskim rynku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.