czerwone magazyny samoobsługowe
Biznes

Magazyny samoobsługowe we Wrocławiu – sprawdź, dlaczego warto je wynajmować!

Artykuł sponsorowany.

Usługa self storage polegająca na wynajmowaniu magazynowych powierzchni w specjalnie do tego przystosowanych obiektach cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Korzystać z niej mogą m.in. mieszkańcy Wrocławia.

Umowy na krótki termin

Zaletą magazynów self storage we Wrocławiu jest możliwość wynajęcia ich na krótki termin. Dzięki temu powierzchnie magazynowe są przystępne dla szerszego grona klientów. W firmie Kangu Self Storage świadczącej tego typu usługi w wielu polskich miastach minimalny okres najmu wynosi 7 dni.

Oferta dla klientów biznesowych i indywidualnych

O ile wynajem tradycyjnych magazynów jest usługą adresowaną do firm, o tyle magazyny self storage we Wrocławiu wynajmować mogą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Co ważne, tyczy się to również małych firm dysponujących skromniejszym budżetem. Mini przechowalnie, bo takim mianem określane są magazyny samoobsługowe, świetnie sprawdzają się w różnych sytuacjach.

Elastyczne umowy dopasowane do potrzeb klientów

Elastyczność umów to kolejny atut usługi self storage we Wrocławiu. To istotny czynnik umożliwiający dopasowanie samoobsługowego magazynu do konkretnych potrzeb. Jeśli chodzi o powierzchnię tego typu przechowalni, to rozpiętość jest spora. Osoby prywatne lub małe firmy są przeważnie zainteresowane boksami o powierzchni 1-2 m kw., ale usługa self storage we Wrocławiu obejmuje również przechowalnie o powierzchni ponad 20 m kw.

Funkcjonalność i wszechstronność

W magazynach samoobsługowych można przechować rozmaite rzeczy, np. dokumenty, meble, sprzęt AGD i RTV, odzież itp. Mini przechowalnia to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy borykają się z problemem ograniczonej powierzchni i szukają bezpiecznego miejsca służącego do składowania dobytku, np. na czas remontu mieszkania czy zmiany firmowej siedziby. 

Atrakcyjne ceny

Opłaty za wynajęcie magazynu samoobsługowego są w stolicy Dolnego Śląska bardzo atrakcyjne. Średnia stawka za boks o powierzchni 1 m kw. to ok. 100 zł netto miesięcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.