Pozbywanie się plusk z mieszkania
Dom

Przekonaj się, czy pluskwy są groźne?

Artykuł partnera.

Pluskwy to jeden z wielu insektów, jakie mogą pojawić się w domu lub w jego niedalekim otoczeniu. Dlatego warto poznać kilka szczegółów dotyczących pluskwy domowej. Przekonaj się, dlaczego trzeba zwalczać pluskwy! Dowiedz się również, czy warto stosować domowe sposoby na zwalczanie pluskiew.

Pluskwy domowe – poznaj kilka ważnych szczegółów!

Czy pluskwy są groźne? Pluskwa domowa to insekt, który może zniszczyć meble w domu. Dodatkowo ukąszenie pluskwy bywa dotkliwe dla osób, u których pojawi się reakcja alergiczna. Warto zauważyć, że ugryzienie to można łatwo pomylić z ugryzieniem komara. Zatem, jak wygląda ugryzienie pluskwy? Ślady po ukąszeniu przez pluskwę są dość charakterystyczne, ponieważ występują one blisko siebie. To początkowo niewielkie, czerwone krostki układające się w kształt trójkąta lub linię prostą. Pluskwy domowe żerują w nocy i wtedy też powstają ugryzienia. Należy podkreślić, że samo ugryzienie jest bezbolesne. Niemniej w późniejszym etapie może zacząć swędzieć, a w niektórych przypadkach występuje również opuchlizna alergiczna. Dowiedz się, jak zwalczać pluskwy!

Dlaczego trzeba zwalczać pluskwy?

Zwalczanie pluskiew bywa trudne i kłopotliwe, jeśli sięgnie się po domowe sposoby. Warto podkreślić, że stosowanie goździków pod łóżkiem lub piwa w misce bywa wręcz nieskuteczne. Pragnąc wytępić pluskwy należy sięgnąć po sprawdzone sposoby, jakie oferuje swoim klientom InsektStop. Stosują oni najskuteczniejszą metodę na rynku, która doskonale sprawdza się w zwalczaniu pluskiew. Metoda Cryonite to usługa, w czasie której stosuje się dwutlenek węgla w postaci „suchego śniegu”. Tzw. wymrażanie pozwala w skuteczny sposób zwalczyć pluskwy – w większości prypadków po jednym zabiegu. Cryonite jest metodą ekologiczną, bezpieczną, szybką i efektywną, a także atrakcyjną cenowo.

Dlaczego trzeba zwalczać pluskwy? Pamiętaj, że ugryzienia pluskwy choć nie zawesze, to może powodować świąd. Dodatkowo insekty te kryją się w meblach i tym samym niszczą je. Dlatego też pragnąc się pozbyć pluskiew wybierz nowoczesną i sprawdzoną metodę, jaką jest Cryonite. Zaufaj fachowcom z InsektStop, którzy w profesjonalny zadbają o ciebie i twoich bliskich. Poznaj szczegóły dotyczące zwalczania pluskiew domowych. Szybkie i bezpieczne zwalczanie insektów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.