Frewiana ładowarka bezprzewodowa jako gadzet reklamowy dla firmy
Biznes

Eleganckie gadżety reklamowe z drewna

Do odniesienia sukcesu na rynku potrzebna jest rozpoznawalność. Tą jednak często trudno zdobyć, korzystając z popularnych sposobów promocji marki. Wybawieniem dla wielu firm staną się eleganckie i jednocześnie proste gadżety reklamowe z drewna. Zachwycają, są niezwykle praktyczne i stosunkowo tanie. Jakie upominki wybrać? I dla jakich firm będą one najlepsze?

Nietuzinkowa reklama dla każdego przedsiębiorstwa

Drewno to szlachetny materiał, który wykorzystać można niezależnie od branży. Sprawdzi się w przypadku upominków elektronicznych, biurowych, kuchennych, a nawet gier planszowych dla dzieci. Najczęściej jednak drewniane gadżety reklamowe stają się promocją marek ekologicznych, dbających skrupulatnie o środowisko. Świetnie zastępują produkty wykonane z plastiku, a do tego wyglądają niezwykle luksusowo i są wytrzymałe.

Drewniane łyżki czy widelce, a także duże deski do krojenia z pewnością spodobają się właścicielom branży spożywczej czy gastronomicznej. Takie małe upominki reklamowe z drewna można podarować swoim potencjalnym klientom w trakcie targów czy konferencji, a nawet dodać w formie gratisu do kupowanego produktu. Logotyp na drewnie prezentuje się naprawdę magicznie, masz więc pewność, że takim prezent zrobisz na osobie obdarowanej duże wrażenie.

Drewniana gra w kółko i krzyżyk

Firmy, których grupą docelową są rodzice, równie chętnie wykorzystują gadżety reklamowe z drewna. Zabawki oraz gry planszowe są znacznie bezpieczniejsze od ich plastikowych odpowiedników, wysyłają również mniej bodźców, co w przesyconym kolorami świecie jest dla malucha wybawieniem. Wybieraj spośród wielu modeli gier, zarówno tych mniej jak i bardziej popularnych, jak np. kółko i krzyżyk. Taka forma promocji z pewnością wzbudzi pozytywne skojarzenia o Twojej marce i sprawi, że klienci zostaną z Tobą na dłużej.

Drewniane gadżety reklamowe w biurze

Budowanie stabilnej pozycji na rynku zależy nie tylko od skutecznej formy promocji wśród potencjalnych klientów firmy, ale także pośród jej pracowników. Odpowiednie wyposażenie biura w wysokiej jakości sprzęt oraz materiały biurowe pomoże już na wstępie wzbudzić zaufanie w pracownikach oraz zyskać ich lojalność i oddanie w pracy. Gadżety reklamowe z drewna z wygrawerowanym czy wypalonym logotypem przykują uwagę i umilą czas spędzany na wypełnieniu codziennych obowiązków. Jakie produkty wybrać, aby nie zbankrutować i zyskać przewagę nad konkurencją?

Drewniany powerbank

Przede wszystkim postaw na przedmioty codziennego użytku, które usprawnią Twoim pracownikom dzień. Drewniany kubek na długopisy czy pudełko na karteczki pomogą im uporządkować swoje biurka i zwiększą ich efektywność. Ciekawym rozwiązaniem staną się także clipboardy, które są znacznie trwalsze od pozostałych rozwiązań dostępnych na rynku. Ponadto podaruj swoim pracownikom długopisy oraz podkładki drewniane do smartfonów. Dla firm z większym budżetem reklamowym proponujemy gadżety reklamowe z drewna w formie power banków oraz ekskluzywnych pendrivów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.