Mężczyzna trzyma w dłoni styropian z hurtowni
Biznes

Hurtownia styropianu – poznaj najważniejsze korzyści z zakupów

Styropian jest materiałem bardzo chętnie wykorzystywanym w budownictwie, ponieważ wyróżnia się wieloma zaletami. Nie wydziela żadnych drażniących zapachów, co sprawia, że jest nietoksyczny. Ponadto jest produktem lekkim, wytrzymałym i łatwym w obróbce.

Do licznych zalet styropianu budowlanego należy między innymi wysoka izolacja termiczna, dzięki czemu idealnie nadaje się do izolacji ścian, podłóg czy dachów w budynkach jedno i wielorodzinnych. Jakie są rodzaje styropianu i dlaczego warto go kupić w hurtowni? Poznaj najważniejsze zalety takiego rozwiązania.

Jakie są rodzaje styropianu?

Styropian może występować w różnych wariantach i posiadać rozmaite parametry techniczne. Najbardziej znany jest styropian w kolorze białym, oznaczony symbolem EPS, który dostępny jest w kształcie płyt o różnych grubościach, np. 10 cm, 15 cm czy 20 cm. To produkt odporny an wilgoć, grzyby i pleśnie oraz inne czynniki biologiczne, który wykazuje się znakomitą izolacją akustyczną. W hurtowni można dostać także styropiany w kolorze szarym i czarnym, które charakteryzują się niższą przewodnością ciepła, niż styropiany białe. Można także dostać inny produkt tzw. dalmatyńczyk w szare kropki oraz materiał o wzmocnionej wytrzymałości i bardzo dobrym współczynniku przewodzenia ciepła, tzw. styrodur. Płyty w kolorze niebieskim lub zielonym to styropiany wodoodporne o wyjątkowo niskiej nasiąkliwości.

Hurtownia styropianu – jakie oferuje korzyści?

Jeżeli chcesz ocieplić swój dom lub potrzebujesz styropianu do innych celów, takich jak, np. produkcja mebli to zakupy w hurtowni będą znakomitym rozwiązaniem. Takie miejsce to doskonała alternatywa do sklepów i marketów budowanych, ponieważ znajdziesz tu najróżniejsze odmiany styropianów o rozmaitych grubościach, takich jak 10 cm, 15 cm czy 20 cm, dzięki czemu dopasujesz produkty do swoich indywidualnych potrzeb. Hurtownia styropianu zaoferuje ci nie tylko bogaty wybór produktów, ale także atrakcyjne ceny i korzystne rabaty. Dużym atutem zakupów w hurtowni jest wysoka jakość produktów.

Zakupy w hurtowni styropianu – co jeszcze możesz zyskać?

Niewątpliwie dodatkowym plusem jest rzetelna i profesjonalna obsługa, która doradzi jaką grubość styropianu wybrać, a może to być 10 cm, 15 cm lub nawet 20 cm. Pracownik, dysponujący specjalistyczną wiedzą podpowie jakie parametry styropianu będą najbardziej odpowiednie do twoich potrzeb. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich klientów, którym zależy na profesjonalnym doborze produktów do izolacji swoich domów. Hurtownia styropianu obsłuży każdego klienta na najwyższym poziomie i zapewni mu materiał izolacyjny o znakomitych parametrach. Fachowa i miła obsługa to także bardzo duży atut dla którego warto zrobić zakupy w hurtowni styropianu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.