Miejska gra integracyjna
Rozwój

„Zakodowana Warszawa” – miejska gra integracyjna dzięki której Twój zespół będzie jeszcze silniejszy!

„Zakodowana Warszawa” – miejska gra integracyjna, dzięki której Twój zespół będzie jeszcze silniejszy!

W życiu korporacji nie ma rzeczy ważniejszej niż zgrany i zmotywowany zespół. Jeśli i Ty pragniesz jeszcze lepszej współpracy między pracownikami, mamy dla Ciebie propozycję nie z tej ziemi! Poznaj „Zakodowana Warszawa” – miejska gra integracyjna, która skutecznie zacieśni więzi w Twoim teamie.

Stolica pełna szyfrów i zagadek do rozwiązania

Czy można sobie wymarzyć lepszy sposób na integrację pracowników niż wcielenie ich w rolę poszukiwaczy szyfrów na ulicach Starego Miasta? W „Zakodowanej Warszawie” czeka na nich aż 30 pomysłowych zagadek ściśle związanych z charakterystycznymi obiektami stolicy.

Członkowie Twojego zespołu zostaną podzieleni na grupy i wyruszą na łamigłówkowe rozgrywki w asyście specjalnej aplikacji mobilnej. Ich celem będzie rozwikłanie miejskich rebusów i zdobycie sześciocyfrowego kodu. W końcu to on otworzy drogę do zatrzymania nieubłaganie tykającego zegara!

Gra dla prawdziwych detektywów z dużą dawką rywalizacji

W mieście roi się od zagadek i szyfrów do odkrycia. Jedynie spostrzegawczość i kreatywne myślenie zaprowadzą Twoich pracowników do kolejnych podpowiedzi. Uwaga – Google’owanie nie pomoże! Po wskazówki trzeba się udać osobiście w wyznaczone miejsce.

Dzięki stałemu podglądaniu wyników konkurujących zespołów, emocje nie opadną ani na chwilę. Ta gra miejska to prawdziwy sprawdzian umiejętności pracy zespołowej. Kluczowa będzie umiejętność skutecznego komunikowania się i podziału zadań między członkami drużyny.

Miejska integracja i świetna zabawa gwarantowane!

Jak pokazują badania, imprezy integracyjne mają kluczowe znaczenie dla budowania zgranego i efektywnego zespołu. „Zakodowana Warszawa” to coś więcej niż tylko gra – to prawdziwa ,trzygodzinna dawka miejskiej przygody!

W poszukiwaniu ukrytych znaczków i rebusów Twoi pracownicy na nowo odkryją klimat Starego Miasta. Wcielając się w miejskich detektywów, na pewno nawet nie zauważą, kiedy wokół rozgorzeje wieczorny, stoliczny zgiełk.

Dzięki grze miejskiej relacje w Twoim zespole umocnią się jak nigdy wcześniej. Współpraca, wzajemne zaufanie i skuteczna komunikacja to przecież przepis na sukces w każdym projekcie! Rywalizując o miejskie szyfrowe zwycięstwo, wszyscy doskonale się zintegrują i świetnie spędzą czas.

Jesteś przekonany? W takim razie nie pozostaje nic innego jak zaprosić Twoją firmę do Warszawy na miejską intrygę przy łamigłówkach! Pozwólcie swoim pracownikom wcielić się w rolę kodowych detektywów w niepowtarzalnych miejskich kulisach. Obiecujemy – po tej grze Wasi ludzie na dobre się zżyją, a ich współpraca będzie jeszcze lepsza!

Warto również rozważyć organizację miejskiej imprezy integracyjnej w Toruniu. Wtedy gra miejska w Toruniu o tytule „Kod Kopernika” jest propozycją dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.