czerwony samochód
Finanse

Spraw sobie prezent z kredytem ulgowym na nowy samochód!

Nieuchronnie zbliżamy się do końca roku. Noworoczne rezolucje już niektórym krążą po głowie, a planowanie Bożego Narodzenia stanowi dla wielu główne zajęcie w nadchodzących dniach. Ostatnie chwile grudnia można jednak wykorzystać w inny sposób, decydując się na zakup auta!

Koniec roku, nowy samochód – świetny pomysł!

Jeśli od dłuższego czasu nosiliśmy się ze zmianą starego samochodu na nowy, to koniec roku jest idealnym momentem na urzeczywistnienie tych marzeń. Dlaczego? Powodów jest kilka, ale jeden z nich jest kluczowy – wielu dealerów w tym okresie proponuje bardzo atrakcyjne ceny za auta z mijającego rocznika. Warto zatem prześledzić aktualne wyprzedaże, ponieważ można na nich sporo zaoszczędzić.

Ponadto w okresie, gdy sprzedawcom bardzo zależy na przewietrzeniu floty, możemy pokusić się o wynegocjowanie atrakcyjniejszych warunków oraz uzyskanie pakietu dodatkowych akcesoriów (np. kompletu opon, łańcuchów śniegowych, bagażnika rowerowego) lub usług (m.in. dłuższego okresu gwarancyjnego).

Auto na kredyt? Czemu nie!

Jeśli jesteśmy osobą prywatną, możemy skorzystać ze wsparcia finansowego. Najpopularniejszą formą dla klientów indywidualnych jest kredyt, który bardzo często znajduje się w ofertach autoryzowanych dealerów konkretnych marek. Przykładem jest francuski koncern Renault proponujący swym klientom atrakcyjny kredyt ulgowy.

Kredyt ulgowy od Renault RCI

Oferta Renault Finansowanie charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu kredytobiorca ma sporą swobodę w dostosowaniu warunków do swoich potrzeb (m.in. długość kredytowania – od 24 do 72 miesięcy). Wybierając niniejszy kredyt ulgowy, może on liczyć na:

  • brak obligatoryjnej wpłaty własnej,
  • oprocentowanie od 2,99%,
  • niską opłatę przygotowawczą w wysokości 4%,
  • możliwość finansowania dodatkowych usług (np. przedłużona gwarancja lub GAP),
  • atrakcyjne ubezpieczenia pakietowe.

Przekładałeś kupno nowego auta cały rok? Nic nie szkodzi, masz na to teraz idealny moment!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.