Mężczyzna jest dealerem samochodowym. Stoi w salonie samochodowym z notatkami w rękach
Rozrywka

Dealer samochodów Subaru – wszystko, co warto wiedzieć o marce przed zakupem auta!

Subaru to japońska marka samochodów, zajmująca się sprzedażą aut osobowych. Producent ten słynie przede wszystkim ze świetnej jakości – ponad 97% samochodów sprzedanych w ciągu ostatniej dekady wciąż jeździ na drogach. Czytaj dalej, aby poznać je lepiej!

Krótka historia marki

Jest to japońska marka należąca do koncernu Toyoty. W jej logo znajdują się Plejady, które są dosłownym tłumaczeniem nazwy firmy z języka japońskiego. Jej historia rozpoczyna się w 1953 roku, chociaż wiele osób wiąże ją z początkami przemysłu w Japonii. W wyniku połączenia pięciu najlepszych firm zajmujących się motoryzacją powstało Fuji Heavy Industries (współcześnie: Subaru Corporation). Już rok później zaprezentowano pierwsze auto – Subaru 1500. Model ten zachwycił wysokim komfortem jazdy oraz klasycznym wyglądem, idealnym dla całej rodziny. Dziś marka słynie nie tylko z wygodnych, rodzinnych aut, lecz także samochodów terenowych, które proponuje prawie każdy dealer samochodów Subaru.

Subaru – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kupując auto Subaru, tak jak przy zakupie każdego samochodu, na początku należy sprawdzić źródło, z którego nabywa się pojazd. Sprawdzony salon Subaru w Warszawie to między innymi https://dukiewicz.pl/marka/subaru/. Znajdziesz tam zarówno nowe, jak i używane samochody dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Kupując auto, trzeba się przede wszystkim zastanowić, w jakim głównym celu będzie ono służyło: czy ma to być pojazd codziennego użytku, którym będziesz dojeżdżać do pracy, czy też auto na dalekie podróże. Zależnie od potrzeb warto poradzić się dealera samochodowego, który bez wątpienia wskaże na jak najlepiej dopasowany pojazd. Oprócz tego należy też dokładnie sprawdzić historię samochodu, jego numer VIN i książkę serwisową. Wszystkie te czynności pozwolą się upewnić, że samochód jest w pełni sprawny, bezpieczny i nabyty legalnie. Warto też odwiedzić profesjonalny serwis Subaru, w którym mechanik będzie miał możliwość zrobienia pełnego przeglądu i sprawdzenia samochodu pod względem jego sprawności i ewentualnej historii wypadkowej.

Jakie auta Subaru były najpopularniejsze w 2021?

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem Subaru w najbliższym czasie przygotowaliśmy krótką listę samochodów tej marki, które były wybierane najczęściej w 2021 roku:

  • Subaru Forester – jest to model, który od lat znajduje się na szczycie list sprzedażowych firmy. Auto cechuje się terenowym wyglądem i świetnie nadaje się jako samochód dla całej rodziny. Jest to pojazd idealny zarówno dla młodych dorosłych, jak i dla osób w podeszłym wieku, szukających wygodnego i bezpiecznego auta.
  • Subaru Outback – drugim niezwykle popularnym modelem Subaru jest Subaru Outback. Poleca się go szczególnie tym osobom, które uwielbiają podróże samochodem, nie tylko po prostej drodze! Auto cechuje się dużą funkcjonalnością (szczególnie pod względem turystycznym) oraz przystępną ceną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.