Mężczyźni jadą na hulejnogach elektrycznych.
Rozrywka

Jaką hulajnogę elektryczną kupić?

Jazda na hulajnodze to świetna zabawa oraz sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Obecnie ogromną popularnością cieszą się hulajnogi elektryczne, czyli nowoczesna wersja tych kultowych pojazdów. W niniejszym artykule spróbujemy podpowiedzieć w kwestii wyboru dobrej i solidnej jakościowo hulajnogi.

Bardzo często prezentuje się je z okazji komunii, ale jest to opcja przeznaczona nie tylko dla dzieci. Dorośli również mogą świetnie się bawić na elektrycznej hulajnodze, niektórzy nawet dojeżdżają nią do pracy. Taki ekologiczny środek transportu zmieści się niemal wszędzie, można nim szybko i sprawnie ominąć korki.

Jaką hulajnogę kupić?

Hulajnogi elektryczne to coraz częstszy widok – dla jednych stanowią ciekawy gadżet, dla drugich są wygodnym środkiem transportu. Jeżdżą na nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Zaletą wersji elektrycznej jest brak konieczności ciągłego odpychania się nogą, aby móc gdziekolwiek dojechać. Są wyposażone w silnik akumulatorowy, który może uzyskać prędkość do nawet 80 kilometrów na godzinę. Oczywiście standardowe modele nie zapewniają takiej zawrotnej prędkości, ale możliwość przejechania 30-50 kilometrów w godzinę to również świetny wynik. Hulajnogę elektryczną należy dostosować do swojego wieku, wzrostu i wagi. Istotne jest maksymalne obciążenie – w przypadku dorosłych optymalny udźwig wynosi 120 kg. Waga sprzętu także ma znaczenie, będzie wpływać na mobilność i komfort użytkowania. Konstrukcja pojazdu powinna być solidna, wykonana z dobrej jakości materiałów.

Przy wyborze hulajnogi elektrycznej trzeba mieć na uwadze to, jaka uzyskuje maksymalną prędkość, zasięg pojazdu także ma znaczenie. Niektóre modele są w stanie przejechać na jednym ładowaniu tylko 10 km, a inne do nawet 30 km. Kolejną kwestią będzie czas ładowania hulajnogi – pojemniejsza bateria pozwoli na przejechanie większej liczby kilometrów, ale będzie się dłużej ładować. Mile widziane będą: składana konstrukcja, duże koła, oświetlenie. Ceny hulajnóg elektrycznych są coraz atrakcyjniejsze, ale zawsze przydadzą się kody rabatowe NEONET, Media Markt czy Media Expert. Umożliwiają one zakup pełnowartościowego towaru po dużej obniżce cenowej, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i wydanie ich na inne akcesoria. Najnowszych promocji warto szukać na portalu Rabatio.com, na którym regularnie pojawiają się kody do rozmaitych sklepów internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.