Mężczyzna w okularach wirtualnej rzeczywistości
Technologia

Okulary wirtualnej rzeczywistości, czyli nowa odsłona Oculusa

Artykuł partnera.

Gogle wirtualnej rzeczywistości zna coraz więcej internautów. Część z nich zdecydowała się na własny sprzęt, inni googlują, czy można wynająć Oculus Quest 2 w Warszawie. Jakie możliwości daje ten nowatorski gadżet?

Bez kabli i połączenia z komputerem

Lubisz, gdy producent gadżetów komputerowych stawia na niekonwencjonalne rozwiązania? Oculus Quest 2 nie potrzebuje komputera, bo ma swój własny procesor i system. Do jego uruchomienia nie musisz też mieć żadnych kabli, bo wszystko działa bezprzewodowo. Co ważne, opcjonalnie można urządzenie podłączyć do komputera. Jeśli Quest 2 ma stać się pełnoprawnymi goglami pecetowymi, potrzebujesz jedynie specjalnego kabla światłowodowego, podłączonego pod USB. Gdzie znajdziesz Oculus Quest 2 Warszawa? Poszukaj gogli w ofercie Oculus. Wymarzony sprzęt nie nadwyręży twojego budżetu, bo wynajmiesz go w ramach subskrypcji.

Wygoda podczas użytkowania

Zastanawiasz się, czy nowoczesne okulary będą wygodne dla osoby, która nosi okulary? Gamingowcy przekonali się, że okulary wchodzą do gogli bezproblemowo. Jeśli chcesz, aby soczewki były nieco oddalone od okularów, możesz skorzystać z plastikowej wkładki. Użytkownicy chwalą także funkcjonalność kontrolerów. Zarówno triggery, jak i bumpery dobrze leżą w dłoni. Działają na zwykłe baterie AA. Zamawiając Oculus Quest 2 w Warszawie, nie musisz martwić się o baterie. Otrzymujesz je w zestawie, razem kablem do ładowania, zasilaczem i wkładką dystansującą.

Więcej pikseli i płynna grafika

Czy wynajmując Oculus Quest 2 w Warszawie, otrzymujesz nowy sprzęt? Tak, więc nie musisz się martwić o jego jakość. Gogle, które otrzymasz, dają niesamowitą rozdzielczość na każde oko. Quest 2 rozpoznaje ruchy dłoni, w tym zgięcie palca. Gogle działają intuicyjnie. Wystarczy założyć je na głowę i już można w nich grać. Gdy odłożysz Oculusa na bok, sam przejdzie w tryb uśpienia. Wybudzi się w momencie, gdy zostanie ponownie założony na głowę. Chcesz podejrzeć otoczenie? Wystarczy dwa razy popukać bok gogli, aby uruchomić kamery.

Platforma Oculus to nie tylko raj dla miłośników gier. Można znaleźć na niej także wiele ciekawych aplikacji społecznościowych, jak wirtualne kino. Do dyspozycji użytkownika są także YouTube, Netflix, Amazon Prime Video oraz VR Chat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.