Para która poznała się na speed dating jest na swojej kolejnej randce
Rozrywka

Speed dating – natychmiastowa szansa na miłość

Szczęście trzeba czasem wspomóc. Wiedzą o tym uczestnicy imprez dla singli w formie speed datingu.

Speed dating jest wyjściem naprzeciw obecnych potrzeb społeczeństwa. XXI wiek zmodyfikował naszą rzeczywistość. Wyodrębnił środowisko wirtualne, które niestety nazbyt często pochłania nasz czas. Pragnienie interpersonalnego kontaktu nigdy dotąd nie było tak silne. Walorem, który bezpośrednio wpływa na atrakcyjność szybkich randek jest możliwość spotkania się uczestników twarzą w twarz. Nawiązywanie osobistych relacji skutkuje osiągnięciem sporej satysfakcji. Imprezy dla singli w formie speed datingu organizowane są w największych miastach przez minirandki.pl.

Krótki czas trwania każdej z poszczególnych mini randek posiada swoje uzasadnienie. Wystarcza chwila, aby osoba mogła wyrobić sobie zdanie na temat atrakcyjności potencjalnego partnera. Co więcej, rozmowa ograniczona wyłącznie do kilku minut, uniemożliwia zapadnięcie krępującej ciszy. Sytuacja może być jednak odwrotna. Parę minut spędzonych we wspólnym towarzystwie może okazać się niewystarczające i wzbudzać po sobie pewnego rodzaju niedosyt.
Speed dating

Speed dating – bezpiecznie i anonimowo

Spotkania dla singli to imprezy zamknięte. Nie istnieje ryzyko, natrafienia na osoby spoza listy uczestników. Dla pozostałych gości lokale są wtedy niedostępne. Biorącym udział w spotkaniu udziela się wcześniejszego wyjaśnienia zasad. Mówią one między innymi o tym, że podczas trwania spotkania można posługiwać się wyłącznie swoim imieniem. Dzięki tej zasadzie, szybkie randki nie są w żaden sposób wiążące. Nie ma mowy o tym, żeby ktoś zyskał dane drugiej osoby, kiedy ta sobie tego nie życzy. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko za obopólną zgodą.

Udział w szybkich randkach, to bez wątpienia, możliwość do przełamania własnej strefy komfortu. Spotkania zorganizowane są w taki sposób, aby cały czas było czuć ich dynamikę. Aktywne spędzanie czasu zawsze związane jest ze sporą dawką śmiechu i radości. Może właśnie w takiej atmosferze odnajdziesz swoją drugą połowę? Potwierdzają to inni, którzy już się odważyli i przekonali, na czym polega przewaga speed datingu nad aplikacjami i portalami randkowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.