Kobieta uzywa bankowości elektronicznej
Finanse

Zobacz, jakie udogodnienia oferuje bankowość elektroniczna

Bankowość elektroniczna zwiększa nasze możliwości korzystania z usług banku dzięki dostępności do naszych produktów bankowych przy wykorzystaniu wielu urządzeń przenośnych, w tym tabletu lub smartfona. Dzięki bankowości elektronicznej nie musimy już kontaktować się telefonicznie z konsultantem bankowym czy też składać osobistych wizyt w banku, co bywa czasochłonne.

Zarządzanie produktami bankowymi

System bankowości internetowej ma obecnie niemal nieograniczone możliwości. Korzystając z niego, możemy zarządzać naszym rachunkiem osobistym, sprawdzać stan naszych środków, wykonywać przelewy, określać limity transakcyjne czy też przygotowywać zestawienia operacji w różnej konfiguracji, jeśli chodzi o daty lub rodzaj wpływów/wydatków. System bankowości elektronicznej pozwala także na podejmowanie decyzji związanych z naszym kredytem gotówkowym oraz kartami kredytowymi (jak np. jej spłata lub rozłożenie zakupów z kartą na dogodne dla nas raty). Wystarczy, że wybierzemy interesującą nas opcję z wykorzystaniem wygodnego w obsłudze interfejsu, by załatwić szybko i sprawnie większość spraw samodzielnie.

Przydatne usługi dodatkowe

Bankowość elektroniczna pozwala na skorzystanie z całej gamy przydatnych usług dodatkowych. Wystarczy, że postawimy na odpowiedni bank, a będziemy się mogli cieszyć rozwiązaniami idealnie dopasowanymi do naszych potrzeb. Doskonałym tego przykładem jest Santander Consumer Bank – bank od kredytów. W ramach bankowości elektronicznej zyskujemy tutaj takie udogodnienia jak:

– zmiana numer PIN dla karty, jej czasowe zablokowanie lub zastrzeżenie, w razie zagubienia lub też podejrzenia kradzieży,

– szybka spłata zobowiązań kredytowych.

Oferta banku jest przy tym cały czas rozbudowywana tak, by doskonale dopasować ją do potrzeb klientów o różnych oczekiwaniach. Warto w związku z tym na bieżąco śledzić informacje, które pojawiają się na stronie internetowej lub też w darmowych aplikacjach bankowych. Szeroka gama usług dodatkowych dostępnych elektronicznie sprawia, że bankowość elektroniczna staje się obecnie podstawą zarządzania zarówno finansami, jak i bieżącymi sprawami życia codziennego.

Zawsze bieżąca informacja na temat produktów bankowych

Bankowość internetowa zapewnia stały dostęp do bieżącej informacji na temat dostępnych produktów bankowych i związanych z nimi promocji. Za pomocą systemu powiadomień, jesteśmy stale informowani w interesujących nas kwestiach. Nie musimy się zatem martwić o to, że przepuścimy okazję na np. dodatkowe oszczędności w ramach wysokiego oprocentowania lokaty lub rachunku oszczędnościowego czy też nie skorzystamy z karty kredytowej na dogodnych warunkach, w pierwszych kilku miesiącach jej użytkowania. Informacje na temat promocji przesyłane są za pomocą skrzynki na naszym prywatnym koncie założonym w banku lub też w formie wyskakującego okienka w aplikacji bankowej. Korzystając z tak cennego źródła informacji, nie musimy już przeglądać strony internetowych banków ani czytać drukowanych folderów.

Bankowość elektroniczna – jak wybrać najlepszą ofertę?

Bankowość mobilna jest dostępna w ofercie niemal wszystkich banków działających na terenie Polski. Jak zatem wybrać bank, który spełni nasze wszelkie oczekiwania? Powinniśmy kierować się przede wszystkim opiniami klientów dostępnymi w rankingach banków online oraz ofertą w zakresie interesujących nas usług dodatkowych. Doskonałe recenzje zbiera w tych kwestiach Santander Consumer Bank – bank od kredytów. W ramach bankowości elektronicznej zyskujemy tutaj dostęp do zarządzania większością dostępnych produktów bankowych, a także spłaty karty kredytowej, limitów oraz raty kredytów bez dodatkowych kosztów. Dodając do tego niezwykle intuicyjny interfejs bankowości internetowe, w tym bezpłatnej aplikacji mobilnej, można śmiało powiedzieć, że Santander Consumer Bank spełni oczekiwania każdego klienta banku, któremu zależy na kompleksowej obsłudze jego produktów, bez względu na poziom umiejętności technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.